Müşteri Hizmetleri

İptal- İade Değişim Politikası

www.onespraytattoo.com.tr`den aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın ön yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim almış olduğunuz kargo ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Ancak anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

Ürünlerimiz hijyenik ürünler kategorisinde yer aldığı için kullanılan ürünlerin iadesi yoktur. 

İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.onespraytattoo.com.tr sorumlu değildir. Ayrıntılı bilgi için 05301091134 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.