Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda


Hakkımızda...

One Spray Tattoo yeni nesil tattoo dövme teknolojilerini kullanan ve sektörüne yön veren gelişmeleri takip eden bir dövme satış sitesidir.

Sitemizde sprey dövme boyasndan airbrush dövme setlerine, hint kınasından yapıştırma dövmelere dövme şablonlarından araç stickerlarına kadar pek çok kategoride ürünler bulabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk ve tek patentli lisanslı dövme markası ONE Spray Tattoo sprey dövme ürünleri sitemizde satılmaktadır. Firmamız doğrudan dövme imlatı yaparak bu önemli kurumu yaşatma ve Türkiye'nin dövme alanındaki başarılarına katkı sağlamayı hedeflemektedir. 

One Spray Tattoo dövme setleri tamamen yerli üretim dövme spreyleri ve özgün tasarım dövme şablolarından oluşmaktadır. 

Hayranı olduğunuz dövmeleri çok daha pratik ve kolayca vücudunuza uygulayabilirsiniz. 2 bin 500'e yakın dövme şablonu modelinden istediğinizi seçin, vücudunuzun istediğiniz yerine yapıştırın ve spreyi sıkın. Gerçek dövmeden ayırtedemeyeceğiniz kalitede geçici dövmeniz 1 dakikada hazır. 

Dövme yaptıranların en büyük korkusu haline gelen dövme sildirme ve yaptırdığı dövmeden memnun kalmama, alerjik reaksiyon gösterme gibi durumlara karşı ONE Spray Tattoo büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dövmeniz 1 hafta vücudunuzda kalır. Yağmur ve denizde silinmez. Ama siz isterseniz hemen silebilirsiniz. Tüm Yasal ve sağlık sertifikalarını alarak üretim ayapan One SprayTattoo, Aynı zamandakullandığımız bitkisel boya Amerika ve ABD ülkelerinde geçerli FDA Sağlık sertifikasına sahiptir. Su geçirgenliği olduğu ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermediği için çocuklar da kullanabilir. 

Türkiye'nin tamamında yer alan bayilik ve satış noktaları sayesinde ürünlerimiz çok geniş bir kitleye kolayca ulaşabilmektedir. 

Bayilik ve Toptan Alımlarda: 05301091134 nolu hattımızı arayabilirsiniz. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.