One Spray Tattoo Blog Sayfası

Dövme Modelleri ve Anlamları

on
TATTOO ( DÖVME ) MODELLERİ VE TAŞIDIKLARI ANLAMLAR Dövme, eskiden beri bir şeyleri sembolize etmek için ( güç, gurur, dayanıklılık vs. gibi ) bu özellikleri taşıyan canlıların resimleri kullanılmış ve bu özellikler taklit edilmiştir. Genelde dövme yapımında resmedilen çoğu canlı figürlerinin ( özellikle hayvanlar ) iyi yanları anlam olarak temel alınmış ve yapılmıştır ve halen de yapılmaya devam etmektedir. Dövme olarak tercih edilen canlı ya da cansız varlıkların ne anlam taşıdığı hep bir tartışma konusu olmuştur fakat burada önemli olan şey sizin niyetinizdir ki siz bir dövme yaptır..
devamı...

One Spray Tatto Geçici Dövme Setleri

on
One Spray Tatto markası hakkında Onespraytattoo Türkiye’nin ilk ve tek geçici sprey dövme markasıdır. Markamız patentli ve tüm üretim izinlerine sahiptir. Tamamen yerli ve milli sermeyeyle kurulmuş inovatif bir üründür. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan ve bu alanda üretim yapan tek firmadır. Piyasada aynı işlevlere sahip olduğunu iddia eden taklitlerimizden sakının. Onespraytattoo markası dışında bu alanda ithal olarak yasa dışı yollarla piyasaya sürülen ürünlere itibar etmeyin. Barkodlu ve üretim izinli lisanslı ürünleri satın alın. Geçici dövme nedir: Geçici dövme ortalama 5..
devamı...
  • Master Cart
  • Visa
  • Amex
  • Paypal

Yeni Müşteriyim

Hesap Oluştur

Hızlı ve güvenli bir alışveriş için yeni bir hesap oluşturun. Böylece sipariş durumunuzu takip edebilir ve önceki siparişlerinize göz atabilirsiniz.

Devam

Kayıtlı Müşteriyim